0-800-10-00-10понеділок - п'ятниця, з 9-00 до 17-00

 

Налаштування програми Zoiper

 

 

Zoiper, — це безкоштовна програма для здійснення телефонних дзвінків в мережі інтернет (SIP-телефонія) в будь-яких напрямках.   Єдине, що потрібно для забезпечення якісної роботи даного сервісу, — це наявність підключення до інтернету. 

 

Наявність версій під мобільні пристрої і кроссплатформенність зробили Zoiper універсальним софтфоном. Безперебійне спілкування, якісна звукопередача і створення великої кількості облікових записів, вигідно відрізняє цю програму від аналогів.

 

Розглянемо установку   і налаштування софтфону Zoiper для Android-пристроїв при підключенні послуги SIP-телефонії від «Велтон.Телеком».

 

 1. На початку необхідно зайти в Play Маркет і в поле пошуку вбити назву Zoiper, після чого встановити це програмне забезпечення, натиснувши  кнопку «Встановити».  

 

  

#
 

2. Після успішної установки запускаємо Zoiper, натиснувши  однойменну кнопку на робочому столі смартфона:

 

#
 

 3.  Погоджуємося з Умовами та Положеннями:

 

#
 

4. З'являється рекламний банер, який пропонує придбати розширену версію програми. Натискаємо кнопку «Skip» (Пропустити).

 

#
 

5. У наступному банері запитують: «Ви впевнені в тому, що хочете використовувати обмежену безкоштовну версію?». Відповідаємо: «YES» (ТАК).

 

#
 

6. Далі, щоб користуватися Zoiper(ом), треба створити SIP-Аккаунт. Для цього скористаємося даними SIP-аккаунта, виданими оператором «Велтон.Телеком»:  

 

#
 

У рядок: «Username @ PBX/VoIP provider» вбиваємо свій номер телефону з кодом міста, у вигляді: 57ххххххх , а в рядок «Password» - пароль.

Будьте уважні, пароль чутливий до регістру! Якщо Ви введете кілька разів пароль помилково, то подальша реєстрація SIP-Аккаунта буде припинена, тому що Ваш IP-адреса потрапить у чорний список. Після цього Вам треба буде звертатися в технічну підтримку Компанії.

 

#
 

Після введення Username і Password натискаємо кнопку «Create an account» (Завести аккаунт).

7. У наступному пункті необхідно ввести адресу SIP-сервера, в нашому випадку він для всіх однаковий: 85.90.192.218 . Після цього натискаємо кнопку: «Наступний».

 

 #

 

8. Наступний пункт пропускаємо, натиснувши на кнопку: «Пропустити».

 

#
 

9. Далі, в меню «Account setup» відзначаємо пункт «SIP UDP» і чекаємо поки справа від нього смуга не стане зеленою.

 

#
 

10. У наступному меню дозволяємо ZoiPer здійснювати дзвінки, натиснувши кнопку «Дозволити».

 

#
 

11. Дуже важливий пункт! Погоджуючись, Ви дозволяєте додатком працювати у фоновому режимі, тобто ви в будь-який момент зможете прийняти дзвінки, навіть не користуючись смартфоном довгий час. У разі заборони, додаток через деякий час "засинає", в результаті чого всі вхідні дзвінки будуть пропущені. Знову активувати ZoiPer можна буде тільки шляхом перезапуску. Натискаємо «Дозволити».

 

#
 

Далі, за бажанням, дозволяємо доступ до адресної книги, активуємо швидкий набір і т.д.

 

Налаштування готовє :)   Цих налаштувань буде досить, щоб приступити до роботи з Zoiper і здійснювати вхідні та вихідні дзвінки.