0-800-10-00-10понеділок - п'ятниця, з 9-00 до 17-00
13 липня 2022 р. Увага!

 

 Шановні абоненти!

 

Починаючи з лютого 2022р. ТОВ "ВЕЛТОН.ТЕЛЕКОМ" не тарифікувало надані телекомунікаційні послуги і не застосовувало обмеження через заборгованість, тим самим надаючи Вам кредит довіри для того, щоб у Вас була можливість постійно бути на зв'язку. На сьогоднішній день виставлені рахунки за надані послуги, з урахуванням перерахунків за час відсутності доступу до телекомунікаційних послуг (за наявною у Компанії інформацією) і хочемо нагадати про необхідність оплати спожитих телекомунікаційних послуг. Ваша своєчасна оплата послуг дає Компанії можливість придбати необхідні матеріали та обладнання для відновлення працездатності мережі і сервісів.

 

Отримати актуальну інформацію про величину заборгованості на даний момент можна, відправивши запит за адресою www.velton.ua@gmail.com із зазначенням найменування Абонента та особового рахунку або персонального коду та вказати адресу актуальної електронної пошти. При здійсненні оплати в призначенні платежу обов'язково вказуйте особовий рахунок або персональний код для коректного зарахування грошових коштів.

 

У разі несплати заборгованості до 31.07.2022р. Компанія може обмежити доступ до телекомунікаційних послуг.

 

Зі свого боку фахівці компанії в складних і небезпечних умовах війни роблять все можливе для відновлення мереж і заміни обладнання, щоб у Ваших будинках був доступ до мережі Інтернет і до телефонного зв'язку.

 

Дякуємо Вам за підтримку і розуміння протягом цього складного періоду і просимо відстежувати стан рахунку і оплачувати послуги до 20-го числа місяця.

 


Дякуємо що ви з нами!
З повагою, ВЕЛТОН.ТЕЛЕКОМ