0-800-10-00-10понеділок - п'ятниця, з 9-00 до 17-00
30 травня 2022 р. Увага!

 

 Шановні абоненти!

 

   На даний час більшу частину пошкодженої телекомунікаційної мережі ми вже відновили, і з 01.06.2022 р. наша Компанія надаватиме послуги у повному обсязі. У кого не з'явився інтернет, будь ласка, перезавантажте своє обладнення. Якщо і в цьому випадку інтернета нема, просимо Вас залишити сервісні заявки надіславши повідомлення на електронну пошту www.velton.ua@gmail.com (обов'язково вказуйте найменування підприємства або П.І.Б. абонента, адресу, номер договору або персональний код, контактний телефон).


Наші технічні фахівці роблять усе можливе, щоб ви залишались на зв'язку. Абонентна плата за період пошкодження нараховуватися не буде. Ми дуже вдячні тим абонентам, які поповнюють особисті рахунки і таким чином підтримують нас. Ми розуміємо, що в багатьох наших клієнтів зараз може не бути можливості оплатити телекомунікаційні послуги, було прийнято рішення не призупиняти доступ до телекомунікаційних послуг абонентам при наявності заборгованості, щоб у вас була можливість працювати, мати доступ до інформації і спілкування з рідними. Але ваша своєчасна сплата рахунків дає нам можливість на проведення поточних ремонтів, відновлювання та заміну обладнання, виплату заробітної плати співробітникам. Саме тому, ми звертаємося до вас із проханням сплачувати телекомунікаційні послуги, за можливості.

 

Оплатити можливо за реквізитами:
Назва організації ТОВ "ВЕЛТОН.ТЕЛЕКОМ"
код ЄДРПОУ 35074228
IBAN UA343005280000026004001314403

(У призначенні платежу обов'язкво вкажить за яку особу проходить сплата, тобто ПІБ (як що Ви фізична особа) або повностью назву організації (як що юридична) та персональний код або особістий рахунок або номер договору)

 

НА ЖАЛЬ, ЗАРАЗ ЗА ПОСИЛАННЯМИ ПРИЙМАЄТЬСЯ ОПЛАТА ТІЛЬКИ ЗА РЕКВИЗИТАМИ:

ПРИВАТ24 https://next.privat24.ua/payments/manual
EASY PAY https://easypay.ua/moneytransfer/banktransfer

 

За для актуалізації даних на даний момент, просимо Вас надати на нашу електронну адресу www.velton.ua@gmail.com наступну інформацію:

- номер договору або особовий рахунок, або персональний код;

- контактний телефон;

- актуальну адресу електронної пошти;

- актуальну адресу доставки кореспонденції.Бережіть себе та залишайтесь на зв'язку.
Дякуємо за розуміння!
Дякуємо що ви з нами!
З повагою, ВЕЛТОН.ТЕЛЕКОМ